Veebilahendused

Build your website in 10 minutes with our Web Wizard!

1.Package 2.Static pages 3.Dynamic pages 4.Control Center 5.Design 6.Features 7.Notes 8.Result

1. Follow the steps of the wizard.

2. Use the bar sliders to edit your preferences.

3. Customize your website in few steps, and see an estimation of the project size, impact and cost.

4. Review your project.

5. Send it to us, and we will contact you to discuss it together.


Basic

Template based Website.

Fast development
Basic customization

Standard

Design fully based on your recommendations.

Original design
Dedicated developer
Best value

Pro

Professional

The best of our knowledge.

Original design
Dedicated developer
Reselling rights
FREE 1 Year Domain
FREE Changes after deploy

Static pages are pages whose content is not likely to change. For example, a Contacts page is a static one.

There's no need to be too precise. You can specify a range if you wish.Dynamic pages host content which is likely to change often: News pages, Picture galleries, etc.Recursive Control Center™ provides enhanced back-office and content management features.Select the advanced design options that you would like to include.
For a detailed description of the available services, please refer to this page.

Select the features you would like for your project.
For a detailed description of the available services, please refer to this page.

If you wish, you can add here a brief description of what the website should look and work like.
This will help us to present to you our best offer based on a more clear idea of the desired final result.


The first step to realize your website is complete
Here is a review of the options you selected, and an estimate of the realization cost (€).
The plot shows the total cost as a function of the necessary time (in days) to complete the project.

You can go back to any of the steps and change parameters to fine tune your design.

 • Send.
  We'll get back to you

Project summary:

..

Complexity

Impact factor

Cost projection

Kasutame loovat lähenemist ja vaid parimaid veebitehnoloogiad, loomaks tasuvaid ja ülimalt kasutajasõbralikke Disaini- / Veebilahendusi, mis kõigele lisaks on ka silmale ilusad vaadata.

Veebiarenduse maailm on äärmiselt kiiresti muutuv ning meie teame, et konkurentsis püsimiseks peame oma klientidele pakkuma vaid kõige uuemaid ning paremaid tehnoloogiaid.
Meil on rohkem kui 8-aastane kogemustepagas, ning oleme uhked, et saame oma laialdasi teadmisi oma klientidega jagada.

Saavutamaks täiuslikkust, peab veebidisain leidma tasakaalu kahe väga olulise elemendi vahel. Nendeks on kasutajasõbralikkus ning brändi müümine. Nende kahe vahel sümbioosi loomiseks kasutame loovat mõtlemist ning parimaid veebitehnoloogiaid, millede abil saavutame meeldejäävad, tasuvad ning kasutajasõbralikud Disaini- / Veebilahendused.

Samas armastame luua ka eraldiseisvaid või saidi põhiseid maandumislehti suunamaks tähelepanu mõnele kindlale tootele.

Restaurant Menu Manager App, for iOS, Android and Windows Mobile.

Mida me pakume:

Lisaks 24/7 töötavale abiliinile ning samapäeva veakõrvaldusele kõikidel meie Veebidisainidel, pakume veel mitmekülgseid lahendusi, mis on rajatud järgnevatele teenustele ja tehnoloogiatele:

Kasutajakogemuse (UX) disain on protsess, mille eesmärgiks on tagada kasutajale parim võimalik elamus veebilehelte külastades.
Usume, et kasutajal peaks olema võimalik koheselt leida kõik endale olulised funktsioonid ning seda kiiresti, meeldivalt ning ilma vaevata.
Mõistame, et kasutajasõbralikkus on tänapäeval äärmiselt oluline. Just seetõttu pöörame iga uue veebilehe disaini juures erilist tähelepanu igale väiksemalegi detailile ning oleme 100% järeleandmatud, tagamaks võimalikult lihtne navigatsioon. Võimaldame reaalajas testimist kõigile oma disainidele ning valideerime kasutatavuse direktiive erinevate demograafiliste segmentide peal.

Kasutajakogemus on tihedalt seotus veebilehe erinevate komponentide asetusega kasutaja arvuti ekraanil.
Kasutajaliidese disain ONGI toode ise ning natuke veel lisaks: UI disain hõlmab endas arusaama, kuidas kasutajad oma igapäevaste tegemiste käigus veebilehte reaalselt kasutavad.
Meie lähenemine - tuntud kui Recursive Paradigm™ - UI disainile koosneb järgnevatest komponentidest:

 • Kasutajauuring: süvitsiminev veebilehekülje kasutajaskonna analüüs. Et teada saada, kuidas kasutajad veebilehekülge suhtuvad on kõige lihtsam ja tõhusam pöörduda allika enda poole ning koguda ja töödelda tagasisidet.
 • Sõrestikmudel: on veebilehe visand, ilma sinna hiljem lisanduvate graafiliste efektideta - see toimib just nagu karkass Teie leheküljele. See võimaldab Klientidel hinnata erinevate funktsioonide toimimist ning läbi iganädalaste koosolekute teha kiireid iteratsioone disainis.
 • Visuaalne Disain: töötame koos vaid parimate disaineritega, et transformeerida sõrestikmudel silmapaistvaks veebilehe paigutuseks (layout), integreerides vajalikud brändingu elemendid ning suurepärase fotograafia.
 • Kasutajapoolne Testimine: siinkohal presenteerime lõpliku disaini kasutajale ning analüüsime saadud vastukaja. See võimaldab siluda kõik võimalikud Kõrvalekalded.
 • Ülesmärkimine ehk Markup: antud faasis tõlgitakse visuaalne disain töötavaks HTMLCSSJS koodiks.
Vahetevahel on klientidel oma kindel konseptsioon sellest, milline veebilehekülg peaks Välja nägema, kuid neil puuduvad vajalikud tehnilised teadmised seda konseptsiooni ellu viia. Siinkohal tulevad appi meie veebiarendajad, kes muudavad Teie ideed töötavateks, interaktiivseteks ning vajaduse ja/Või tahtmise korral ka nutiseadmega sobituvateks veebilehekülgedeks.
Pakume Teile võimalust, et tuues meile oma visioon Photoshop© PSD failina muudame selle täielikult töötavaks HTML/CSS/JS koodiks.

Niimoodi säilitavad meie kindla visiooniga Kliendid täieliku kontrolli oma disaini üle, samal ajal kui meie hoolitseme tehnilise poole eest ning tegeleme skriptimisega.

Content-centered Veebilehed vajavad standardiseeritud lähenemist suurte andmestike haldamisele. Just sel põhjusel on teatud olukordades soovitatav kasutada laialdaselt levinud Sisuhalduse Süsteeme (SHS).
Need süsteemid võimaldavad kasutajale tipptasemel disaini, mis on valmis intensiivseks mitme autori poolseks sisu toimetamiseks, ning toetab mitmeid plugine (lihtsad Internetikaubanduse lahendused, Pildigaleriid, Reserveerimissüsteemid, jne), rahuldamaks ka kõige nõlikuma Kliendi soove.
Kõik meie veebidisanid ühilduvad kõigi võimalike olemasolevate mobiilsete seadmetega.
Vajadusel pakume ka seadme Põhiseid (iOS, Android, Windows Mobile) Appe, et saaksite täielikult kasu kõigist nutiseadmete funktsioonidest nagu kaamera, positsioneerimine, RFID märgendid, jne.
Lisaks pakume veel nutiseadmetele kohandatud APIsid juba olemasolevatele projektidele, lubamaks meie Klientidel suurendada oma veebilehe funktsionaalsust nii, et nutiseadmetel navigatsioon toimuks mugavalt ja veatult.
Veebiarenduse maailmas on viimastel aastatel maad võtnud diskussioon selle üle, kas kasutada pigem raamistikke (Frameworks) või tavalist koodi.
Suured ja komplitseeritud projektid nõuavad suuremat kontrolli ning äraproovitud ja toimivaid lahendusi tagamaks kogu arendusprotsessi jooksul õlitatult töötamist.
Just seetõttu oleme meie Recursive′is uhked selle üle, et saame võimaldada oma Klientidele parimaid tulemusi omades aastatepikkuseid kogemusi kõikide erinevate tänapäevaste raamistikega. Oma hiljutistes projektides oleme väga edukalt kasutanud näiteks aplikatsioone nagu Play! ja Symfony (nimetamaks vaid paari laialdasemalt kasutusel olevat), mis sobivad meie paradigmaga - Recursive Paradigm™ - nagu kinnas.
Kliendid hindavad dramaatiliselt paranenud kvaliteedi kontrolli ja arendusele kuluva aja vähenemist, samal ajal kui kulud püsivad madalad, nagu ka ettenägematute probleemide mõju.
Kindlasti on taolise parima praktika lähenemise kasutamine vajalik suurte ambitsioonikate projektide juures, omades koheseid ja selgeid eeliseid tavalise PHP/Java lähenemisele. Siinkohal esitame Teile eelpool toodud lähenemise 6 eelist:

 • Maine: antud keskkonnad on laialdaselt kasutatavad ja rahvusvaheliselt tunnustatud. Nad omavad erakordselt laia kasutajate baasi ning lõputut toetust oma emaettevõttelt.
 • Jõudlus: disainitud professionaalide poolt teistele professionaalidele kasutamiseks, on raamistikud esmajaolt pragmaatilised tööriistad, loodud adresseerimaks päris maailmas eksisteerivaid päris probleeme ning seda kõike märkimisväärse jõudluse ja mastaapsusega võrreldes traditsiooniliste lähenemistega.
 • Viited: sadade erinevate suuruse ja tüübiga veebilehtede ja aplikatsioonide loomisel on kasutanud raamistikke alustalana (näiteks Drupal, Yahoo Dailymotion, Opensky.com, nimetamaks vaid mõned).
 • Innovatiivsus: raamistike pakutavad tööriistad on suure innovaatilise väärtusega ning nende arendajate konstantne kõrgetasemeline innovatsioon on enneolematu.
 • Ressursid: kuna antud lähenemine vajab oluliselt vähem ressursse kui alternatiivid, on see ideaalne ka madala eelarvega projektide elluviimiseks.
 • Koostalitlusvõime: sõltuvuste sisestus, tõlgete haldamine ning vormide haldamine on vaid mõned haakuvad varjandid. Tänu sellistele võimalustele saab luua isikupäraseid veebilehti, olles vaid osaliselt eelpool nimetatud raamistike struktuuris kinni.
Kauplejatel on võimalik kasutada suurt variatsiooni erinevaid lahendusi, mis on mõeldud online müügi ja maksete haldamiseks.
Pakume internetikaubanduse aplikatsioone, mida on võimalik kohandada vastavalt kasutaja soovidele ja vajadustele, muutmaks Teie veebilehekülje isikupäraseks ja selle kasutajate elamuse sujuvaks ja meeldivaks. Nende hulka kuuluvad:

 • Elektrooniline Fondide Ülekanne (EFT)
 • Tarneahela haldamine
 • Online Ülekannete Töötlemine
 • Elektrooniline Andmete Vahetud (EDI)
 • Inventuuri Haldamise Süsteemid
 • Andmete Kogum


Järjest enam kasvab huvi digitaalse valuuta vastu, mistõttu võimaldame nüüd ka kasutada Bitcoini põhiseid makseviise ja teenuseid.
Kuna Bitcoin on täielikult avatud lähtekoodiga krüptovaluuta, on see 100% turvaline ning pakub suurepärast võimalust kasutada sellist eelist, nagu seda on virtuaalselt olematu ülekandetasu. Kuna Bitcoin on siiski enamikes riikides antud hetkel veel seadustega reguleerimata, on see äärmiselt huvipakkuv väheste maksupiirangutega lahendus piiriüleste ülekannete tegemiseks..

Brändikujundus ja Turundus on ühe toimiva äri võtmetegurid tänapäevasel reklaamimaastikul.
Paljud firmad pakuvad üpris ebamääraseid programme veebiturunduse strateegia arenduseks. Meie Recursive′is aga kasutame veidi pragmaatilisemat lähenemist antud küsimusele, kasutades kindlaid väljatöötatud strateegiad Teie äri nähtavuse suurendamiseks sotsiaalses meedias, samal ajal pakkudes kindlaid ja järjepidevaid andmete kogumise mehhanisme, millede abil saab luua usaldusväärset statistikat, prognoose ning hinnata kuluvat aega.
Juba kõige lihtsam Otsingumootoritele optimeerimine (SEO) ja statistika genereerimine loovad märkimisväärseid tulemusi ning meie pakume neid teenuseid täiesti tasuta. Nimelt on nad automaatselt integreeritud iga meilt tellitud veebilehe arenduse projekti.


Veebilehekülje ja selle sisu haldamine on alati üks olulisemaid ülesandeid. Iga lehekülg on aga erinev ning vajab erineval määral ülalpidamist. Ka iga Klient on erinev ning huvitatud erinevate sisuelementide ja parameetrite korrashoiust.
Just sel põhjusel oleme aastate jooksul välja töötanud oma kõikehaarava Back-office′i Haldamise Liidese.
Antud liides on tegelikult pealaest jalatallani kontrollpaneel, mis on loodud täielikult modulaarselt, võimaldades meil kasutada seda nii olemasolevate kui ka nullist ehitatud süsteemide puhul.
Kontrollpaneel pakub lõputul hulgal funktsioone ning me oleme valmis omaltpoolt pakkuma valmisehitatud mooduleid üldlevinud kasutusotstarbeiks, nagu:

 • Pildi/Video Galerii toimetamine
 • Broneeringute haldamine
 • Mitmekeelne toimetamine
 • RTF sisu toimetamine
 • Välised riistvara liidesed (N: ilmajaamad, sensorid, jpm.)
 • Kirje nimekirja haldamine
 • Veebilehe juurdepääsu kontroll
 • Uudiste toimetamine
WebGL (Web Graphics Library) on JavaScripti API loomaks inteaktiivseid 3D ja 2D graafikaid, mis sobituvad mitmete veebibrauseritega ilma, et vajaksid lisa plugine. See on täielikult integreeritud veebibrauserite standarditesse, mis lubavad GPU kiirendatud füüsika ja pilditöötluse ning effektide kasutamist osana veebilehe lõuendist.
Kasutades taolist innovaatilist tehnoloogiat on võimalik saavutada lai variatsioon erinevaid mehhanisme, täiusliku keskkonna loov 3D elamus loomaks mitmekülgseid visualisatsioone ja animatsioone, online Mängude realiseerimine ning teaduslike/industriaalsete edasijõudnud veebipõhiseid visualisatsiooni lahendusi.