Tarkvara Inseneerimine

Applikatsioonid tehtud spetsiaalselt Teie ärile.

Sõltumata sellest, kas soovite automatiseerida kontrolli oma lauhoone üle, olla pidevalt kursis tootmisliini tööga või optimeerida informatsiooni haldamise protsesse, on õige tarkvaralahendus tihtilugu just see, mida on vaja saavutamaks silmapaistvaid tulemusi parima hinnaga.

Meie katsetatud ja toimiv Recursive Paradigm™ on innovatiivne lähenemine isikupärase tarkvara arendamisele. See on loodud kiirendamaks arendusprotsessi, muutes selle kordades kiiremaks kui meie konkurentidel ning võimaldamaks usaldusväärselt hinnata ja kinni pidada tootmise ja valmimise ajast.

Parima Hinna Garantii & Toetus

Meie Recursive′is oleme eriti entusiastlikud selle üle, mida suudame oma Klientidele pakkuda. Eirit hindame oma Parima Hinna Garantiid, mida rakendame kõigi oma tarkvarade juures.
Nii see on: oleme valmis alati tegema Teile parema pakkumise kui ükskõik milline muu, mille suudate pakkumiste turult leida.

Spetsiliseeritud tarkvara arendamine on iga firma arengus oluline samm, seega pakume Teile vaid parimat.

24/7 pühendunud tehniline tugi on kõigile Klientidele alati kättesaadav ning garanteerime enam kui 98 protsendilise uptime′i kõigile meie võrguprogrammidele.

Pakume ka kaitset erinevta tõrgete vastu, mis kõrvaldame veel samal päeval, anname &uule;e täieliku dokumentatsiooni ja kasutusjuhendid kõikidele oma toodetele. Sellele lisaks pakume veel seminare ja veebiseminare Teie töötajate koolitamiseks, et saaksite meie toodetest võimalikult palju kasu.

Saage tuttavaks Recursive′i Paradigmaga™

Töökindlus.

Naudime väljakutset luua kaljukindlaid aplikatsioone, mis sobivad meie Klientide vajadustega valatult.
Progressiivse testimise faasid nind arenenud tõrgete jälgimise protsessid lubavad meil olla alati kindlad, et meie lahendused on stabiilsed. Pakume 24/7 spetsialiseeritud toetusteenuseid ning laiahaardelisi tõrgetevastaseid programme kõigile oma toodetele.

Jõudlus.

Aplikatsioonide puhul, kus jõudlus on kriitilise tähtsusega, ei ole kompromiss võimalik.
Pakume viimase vindini välja töölja töötatud tarkvaralahendusi, mis täidavad kõik vajadused nii reageerimisaja, töötlemisvõimsuse kui ka allikate optimeerimise valdkonnas. Kasutame ära viimaseid veebiarenduse tehnoloogiaid, et minimeerida allikate jälge ning maksimeerida efektiivsust.

Silmarõõm.

UI Disain on tänapäeval äärmiselt palju kõneainet tekitanud. Isegi kui tarkvara näeb suurepärane välja, on see väärtusetu kui seda ei ole mugav kasutada. Just seetõttu on meie regulaarseks partneriks vilunud UI Disanerid ja kasutatavuse eksperdid. Läbi erakordselt läbipaistva spetsialiseerumise protsessi oleme võimelised pakkuma oma Klientidele hämmastavat visuaalset disaini, mis on veatult integreeritud baastehnoloogiaga.

Töökindlus
Jõudlus
Silmarõõm