Meist

"Juhindume kindlast arendustsüklist, mis on loodud täpselt jälgima Teie igat soovi ning Teie äri vajadusi."

Recursive Software Development OÜ loodi 2013-ndal aastal loomuliku edasiminekuna ühe professionaalidest koosneva grupi sübioosis.
Peale viis aastat kestnud koostööd vabakutselistena, otsustasid firma asutajad ennast rahvusvahelisel turul maksma panna.
Meie peamised tööruumid asuvad Tallinnas, Estonia, kuid meil on operatsioone ka Ligurias, Itaalias.

Mõistame, et isikupärane tarkvara, veebidisain ning riistvara liidesed peavad vastama Teie vajadustele. Kõik meie tooted ja teenused on läbinud karmi testimise ning lisavad Teie ärile käegakatsutavat väärtust.Lai kogemustepagas ning tugev akadeemiline taust.

Oleme rajanud oma teadmised kindlale akadeemilisele põhjale, kuid samal ajal on meil enam kui viieaastane kogemus kõigi endapoolt pakutavate tehnoloogiatega.
Pakume kõrgtasemelisi lahendusi tehnoloogiatele nagu .NET, PHP, Javascript, Python, UML, C/C++ ning nende baasil rakendatud laialdaselt kasutusel olevatele raamistikele (Frameworks).
Oleme ise terve tee idee väljatöötamisest kuni lõpp-produktini projektiga kaasas ning jälgime, et ükski detail ei jääks tähelepanuta.
Kogu protsess jaotatakse selgesti eristuvateks etappideks, mille üle meie klientidel on täielik ülevaade tänu personaaliseeritud sooritushinnangutele.
Kogu protsessi jooksul on väga oluline roll ka meie klientidel endil, seega julgustame aktiivselt osalema. Omaltpoolt oleme loonud lihtsa ja mugava võimaluse tagasiside andmiseks, kasutades SCRUM nõupidamisi ning vaba arutelu.


Ülesannete spetsialisatsioon


Spetsialiseerides iga projekti komponendi arendust, oleme võimelised paralleelselt arendustöö erinevate osadega tegelema. Seetõttu saab vaheproduktid liita ning omavahel integreerida täpselt õigel ajal, et vähendada ettenägematute viivituste ja komplikatsioonide riski. Selline lähenemine lubab meie klientidel keskenduda tarkvara presentatsioonile, jättes tehnilised detailid meie arendajate mureks.


Vastastikune Usaldus


Otsus kasutada tarkvara arenduseks allhanget on iga firma jaoks suur samm, mille alustalaks on uladus. Vastastikune usaldus on asendamatu osa toimivast suhtlusest: meie mõistame, et usaldus tuleb välja teenida ning oleme tänulikud võimaluse üle ennast proovile panna, tagamaks Teile veatu tulemus. Selline lähenemine võib tunduda ülemäära optimistlik, kuid meie Recursive′is peame seda iseenesestmõistetavaks, kuna soovime püsida turul konkurentsivõimelisena.

Saage tuttavaks meie projektijuhiga.

Andrea Giudici

Phd

Olles olnud kaheksa aastat tegev tarkvaraarenduses, on Andrea hetkel Tallinna Tenhikaülikooli doktor. Kui ta parasjagu ei ole ametis Nobeli preemia võitmisega või usinalt mõne Recursive′i projektiga hõivatud, meeldib Andreale sisustada oma aega suusatamisega. Sellele lisaks on talle väga südamelähedane kõik, mis seotud lennunduse ja elektroonikaga.
"Olen Itaalia tarkvara disainer Albengast. Neli aastat tagasi otsustasin enda proovile panekuks ja akadeemilise karjääri jätkamiseks kolida veidikene põhjapoole - Eestisse. Sellest ajast peale on mul olnud õnn saada osa siin valitsevast kihavast tehnoloogilisest atmosfäärist ning osaleda erinevatest projektidest. Recursive on juba teine ettevõtmine, milles olen ise aktiivselt tegev olnud. Enne Recusive′isse tulekut töötasin kaks aastat ühe paljulubava idufirma juures. Seal oli minu ülesandeks töötada välja geolokaliseerimisel põhinev tehnoloogia.
Hetkel aga olen pühendunud oma tööle Recursive′is, kus minu õlul lasub kohustus garanteerida, et kõik toimiks täpselt nii, nagu peab, oleks valmis õigel ajal, ning, et meie Kliendid oleksid 100 protsenti rahul neile esitatava lõpptulemusega."

E-mail: andrea [at] recursive [dot] ee